Oto Nasz,

Oferta Komunia

Oferta filmowania i fotografii Pierwszej Komunii Świętej.

Pierwsza Komunia Święta to szczególne wydarzenie w życiu 9-cio letniego dziecka i jego rodziny. Zazwyczaj w takich momentach chciało by się zatrzymać te chwile na dłużej. Dlatego zdjęcia i film komunijny, podczas których dziecko przystępuje świadomie do sakramentu Eucharystii, jest tak ważne.

Film

Pierwsza Komunia Święta Państwa dzieci jest filmowana dyskretnie przez z dwóch zawodowych kamerzystów. Pierwszą ma operator przy ołtarzu, drugi operator filmuje z chóru trzecia kamera stoi na statywie w kościele jeśli będzie tak możliwość.

Film nagrywany jest przez profesjonalne kamery-aparaty. Obraz w filmie, poddawany jest wieloetapowej obróbce podczas montażu, a na wszystko nałożone są stylowe napisy. Dla uzyskania najlepszej jakości, dźwięk rejestrowany jest za pomocą profesjonalnych rekorderów i mikrofonów, by był on głęboki i czysty. W Kościele głos osób występujących i śpiewających nagrywany jest bezpośrednio z zestawu nagłaśniającego lub mikrofonów kościelnych. Osobne mikrofony nagrywają dźwięk chóru i organów.

FILM Z UROCZYSTOŚCI PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ Nagrany na płytę z nadrukiem w ładnym, plastikowym etui. Długości 1-1,5h zawiera m.in:

  • Czołówka
  • Próby przed I Komunią Św.
  • Msza Święta i Przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej
  • Teledysk końcowy z napisami

Płyta filmu Pierwszej Komunii Świętej

Zdjęcia

Pierwsza Komunia Święta Państwa dzieci, będzie fotografowana dyskretnie przez jednego zawodowego fotografa. Dysponuje on lustrzanka pełno-klatkową z szeregiem jasnych obiektywów. Reportaż fotograficzny obejmuje Mszę świętą i przyjęcie Pierwszej Komunii oraz popołudniu zrealizujemy zdjęcie grupowe i zdjęcie indywidualne z Księdzem.

Każde dziecko otrzyma: Pamiątkę Komunii Świętej w postaci mini foto-książeczki zawierającą trzy zdjęcia: portret dziecka, zdjęcie dziecka z księdzem, zdjęcie grupowe dzieci oraz płytę ze wszystkimi zdjęciami z uroczystości.

Zdjęcia Pierwszej Komunii Świętej

Film i zdjęcia w pakiecie taniej!