Oto Nasz,

Fotografia

W tym najważniejszym dla Państwa dniu, zaczynamy zdjęcia od wczesnych godzin. Jestem u Państwa od chwili, kiedy Pani Młoda zaczyna przygotowania, a Pan Młody zestresowany zakłada krawat. Łapie chwile Waszych emocji, uczuć, a także wzruszeń. Bardzo dyskretnie tworzę historię Waszego pięknego dnia a efekt mojej pracy jest widoczny na pięknych fotografiach. Będziecie się czuli swobodnie, komfortowo a przede wszystkim naturalnie. Kończę pracę tego dnia, kiedy uda mi się ,,złapać” całą zabawę na weselu i oczepinach. Na plenerze spotykamy się kilka dni po ślubie, czekając na odpowiednią pogodę. Wtedy zmieniam styl pracy na kreatywny. Jestem zobowiązany ustawiać Was w odpowiednich pozycjach dbając o otoczenie, emocje i uczucia.

Zdjęcia ślubne wykonujemy za pomocą profesjonalnych pełnoklatkowych aparatów z zestawem bardzo jasnych obiektywów stałoogniskowych oraz jasnych zoomów. Fotografie cechują się piękną plastyką i rozmyciem. W miarę możliwości wykorzystujemy naturalne światło, wspomagając się, gdy jest to niezbędne, zestawem przenośnych lamp błyskowych. Zdjęcia powinny być pełne światła i wyraźnie.

Efektem naszej pracy są przepiękne albumy tradycyjne z wklejanymi zdjęciami lub foto-albumy ze skóry. Najczęściej wybierany jest PAKIET trzech dużych fotoalbumów (rozkładówka 30×60 cm) dla Pary Młodej  i rodziców. Wykonane według tego samego projektu. Do wyboru Państwo mają 9 wzorów okładek, oraz 24 kolory skóry, ozdobione grawerami i tłoczeniami. Otrzymujecie też swoje zdjęcia w postaci elektronicznej: cały reportaż z Waszego dnia, składający się z około 500 zdjęć poddanych dokładnej obróbce graficznej. Dostajecie też pozostałe zdjęcia, których jest ponad 1000. Zdjęcia z wesela to obrazy z dużą dawką emocjonalną i Waszymi ukochanymi osobami na drugim 2 planie. Zdjęcia zostają zapisane na płycie z wybranym przez Was nadrukiem.

Po kilku latach, siedząc przy kominku wieczorem, popijając gorącą herbatę, Otworzycie fotoalbum wspomnień z Tamtego Dnia i Będziecie się uśmiechać. Powrócą wspomnienia tamtych złapanych chwil, zatrzymanych emocji. Zostaną one na zawsze Waszą najpiękniejszą historią wykreowaną na wykonanych przez nas fotografiach.