Oto Nasz,

Fotobudka

Fotobudka najlepsza zabawa na wesela i imprezy

WESELA               URODZINY               IMPREZY  FIRMOWE               STUDNIÓWKI               KOMUNIE

My mamy dla Was Fotobudkę automat mobilny do robienia zdjęć. Wspaniałą Atrakcje, na Państwa przyjęciu, weselu, spotkaniu biznesowym. Doskonały prezent w postaci drukowanych zdjęć. Czapki, maski, okulary  urozmaicą zdjęcia. Księdze Pamiątkową ze wszystkimi zdjęciami i życzeniami. Nielimitowane zdjęcia rozbawią wszystkich gości na Waszej imprezie.

Zaproście NAS Przyjedziemy ze skrzynią gadżetów i rozkręcimy zabawę NA MAKSA

Co to jest fotobudka?

Fotobudka to urządzanie w kształcie słupka, które doskonale sprawdzi się podczas imprezy weselnej. Ustawione w konkretnym miejscu wykonuje zdjęcia i natychmiast je drukuje. Na dodatek robi to w dwóch egzemplarzach. Goście jedyne co muszą zrobić, to ustawić się przed nią i dobrze bawić!

Jak działa fotobudka?

Fotobudka to przenośne urządzenie fotograficzne, swoiste mini studio, które może być ustawione w każdym miejscu. Pstryka ono fotki automatycznie za pomocą uruchomienia jednego przycisku. Zdjęcia drukowane są po kilkunastu sekundach.Wśród wielu ciekawych opcji, jakie możemy mieć, zamawiając fotobudkę, znajduje się między innymi, Różnego rodzaju gadżety i tła, Mamy możliwość dodania własnego tekstu czy loga na wydrukach. Dodatkowo stawiamy prezenter do podglądania, ostatnio zrobionych zdjęć. Podczas robienia zdjęć poza wydrukiem ich mamy możliwość wysłania ich na maila czy portale społecznościowe.

Czy warto wynająć fotobudkę?

Oczywiście. Jest to gwarancja świetnej zabawy dla wszystkich gości oraz możliwość otrzymania niepowtarzalnych pamiątek. Z fotobudki może korzystać każdy, niezależnie od wieku. Jest to też dobry pomysł na zagospodarowanie czasu najmłodszym, często nudzącym się podczas różnego rodzaju imprez i uroczystości.

Galeria online pozwalana pochwalanie się zdjęciami z zabawy na portalach społecznościowych. Mówiąc o pamiątkach, należy wspomnieć, że zdjęcia nie będą dostępne wyłącznie dla gości, ale też dla Państwa Młodych, dla których album z tego typu fotkami może być niesamowitym prezentem, zwłaszcza jeśli wzbogacony jest o życzenia od poszczególnych gości.

Pamiętajmy, że kilka godzin to minimum, aby wszyscy mogli zrobić pamiątkowe zdjęcia na średnie wielkości imprezie.

Zawsze podczas wynajęcie fotobudki jest uśmiechnięty moderator. Osoba pomocna przy wyjaśnianiu osobom jak to działa, przy zmianie strojów między kolejnymi zdjęciami. Pomagająca wklejać fotografie do księgi gości.

Gadżety?

Tak! cały wieki stół gadżetów. Podczas wykonywania różnych zdjęć w fotobudce nieodzowne stają się różnego rodzaju kolorowe boa, okulary, sztuczne wąsy itp., czy kartki ze śmiesznymi napisami. U nas są dostarczane one razem z urządzeniem.

C E N N I K

Mini Standard Premium
400 zł 500 zł 650 zł
Czas pracy fotobudki 1 godziny 2 godziny 3 godziny
Fotobudka z miłą obsługą asystenta Tak Tak Tak
Doskonała jakość zdjęć i wydruków Tak Tak Tak
Nielimitowana ilość zdjęć Tak Tak Tak
Wybór formatu i personalizacja zdjęć Tak Tak Tak
Profesjonalne tła fotograficzne Tak Tak Tak
Liczba wydruków 2 wydruki na sesję Dla każdego na zdjęciu Dla każdego na zdjęciu
Kosz imprezowych rekwizytów Premium Premium Premium
Galeria zdjęć on-line z hasłem Tak Tak Tak
Facebook, Instagram, e-mail Tak Tak
Pendrive ze zdjęciami Tak Tak Tak
Księga gości 80zł 80zł 80zł
Dodatkowa godzina działania 150 zł 150 zł 100 zł

Oto kilka z wielu różnych pozytywnych opinii od zadowolonych klientów.

Iwona i Dawid
„Bardzo dziękujemy za ubarwienie nam wesela i wspaniałą atrakcje, jaką jest Fotobudka! Goście rewelacyjnie się bawili i mają dla siebie niesamowitą pamiątkę od ręki! Dziękujemy za pomoc przy zmianie strojów między kolejnymi zdjęciami! Podziwiamy za cierpliwość przy wyjaśnianiu tylu osobom jak to działa! Pozdrawiamy serdecznie:)”

Karolina i Tomasz
„Pomysł wynajmu fotobudki, był nam zupełnie obcy, ale świadek postarał się o tę atrakcję. O ile na początku sceptycznie podeszliśmy do tego urządzenia, okazało się, że jest to niesamowita atrakcja w trakcie imprezy. Zarówno dla najmłodszych, jak i nawet seniorów! A do tego mogliśmy cieszyć się zdjęciami od ręki, a nie czekać na te z sesji od fotografa.”

Paulina i Marcin
Fotobudkę wynajęłam na mój ślub jako atrakcję dla najmłodszych, aby dzieciaki nie nudziły się podczas „dorosłej” imprezy. I co się okazało? Otóż maluchy miały problem z dostaniem się przed obiektyw, gdyż budka podbiła serca także dorosłych. Wujkowie, ciocie, a nawet babcia, ustawiali się w kolejce do zdjęć, szalejąc z różnego rodzaju gadżetami. Naprawdę nie sądziłam, że będzie to taka furora. A ja mam niesamowite pamiątki.

Natalia i Darek
„Fotobudka była jedna z najlepszych atrakcji wesela. Jako osoba nielubiąca typowych zabaw weselnych, jestem bardzo zadowolona z jej wynajmu. Podczas oczepin urządziliśmy konkurs na najlepsze zdjęcie z Panią lub Panem młodym. Wszyscy bawili się świetnie i nie było problemu z żenującymi dla niektórych atrakcjami.”

Tomasz
Wynająłem na osiemnaste urodziny żony :):) foto-budkę. Miała być fantastyczna zabawa i była przez całe 2 godziny wszyscy płakali ze śmiechu. Dodatkowo wziąłem nie przekonany Księgę gości, by wszyscy nasi przyjaciele się wpisali. Następnego dnia, kiedy moja żona płakała czytając życzenia i oglądając zdjęcia . Doszło do mnie, że zapłacone 70zł na księgę gości były to najlepiej wydane pieniądze.

Dorota i Marek
„Z narzeczonym (a obecnie już mężem) postanowiliśmy wynająć fotobudkę na nasze małe wesele. Po uroczystym obiedzie poszliśmy na sesję zdjęciową z fotografem, a w tym czasie goście tworzyli w fotobudce album pamiątkowy. Naprawdę świetna sprawa i zaskakująco fajna pamiątka”