Oto Nasz,

Film

„Łapiemy uciekający czas ”

Filmowanie przez jednego lub dwóch operatorów DSLR (lustrzanki). Stosujemy wymienną optyką (obiektywy), wydobywającą piękną plastykę obrazu. Używamy stabilizacji w postaci statywu i monopodu, które pozwalają uzyskać bardzo stabilne ujęcia. Stosujemy dodatkowo systemy stabilizacji slidery i steadicam by nadać ruchu w filmie, były ujęcia były płynne i dynamiczne. Używamy profesjonalnych mikrofonów i rejestratorów audio. Dźwięk naszym filmie jest wspaniały wtedy głęboki, czysty, bez echa i szumu. Wszystko to realizujemy dyskretnie , starając się nie zakłócać ceremonii oraz waszego wesela. Łapiemy chwile ulotne, zatrzymujemy poruszające emocje , by wasz film stał się pamiątka na lata.

Wasz film nagrywany od przygotowań Pary Młodej do oczepin włącznie. Otrzymujecie nowoczesny dynamiczny film trwający 90 minut. Żaden moment tego dnia nie jest pominięty Wszystko jest odpowiednio skrócone, by sceny mogły wybrzmieć ale nie stały się długie i nudne. Przykładowo ceremonia ślubna na filmie trwa 12 min, jest tam prawie wszystko. Wejście, przywitanie, ewangelia, czytanie lub kawałek kazania by pokazać gości, Wasza przysięga, podniesienie i wyjście. Niczego nie brakuje w ceremonii, poza dłużyznami, śpiewani i szuraniem gości itd. Podobnie jest w zabawie weselnej. Każdą piosenkę weselna skracamy by nie trwała 10 min lub by nie pokazywać przez 3 min tylko jednego wujka z ciocią. Wycinamy te najlepsze momenty i montujemy kreatywnie w krótszym odcinku by piosnek trwała 2 min. Dźwięk nie jest pocięty, poszarpany lecz pasuje do obrazu śpiewających gości i zespołu. Jeśli zależy wam być dłuższy filmie lub wybranych fragmentach to zrobimy to bez dopłat.

Otrzymujecie zwiastun filmu w postaci zapowiedzi w internecie, by lepiej zaprosić gości na Wasz film.

Możecie się pochwalić Waszym ślubnym filmem całym lub wersja skróconą. Puszczając skrót w postaci teledysku muzycznego z dźwiękiem waszej przysięgi. Zawierającego najważniejsze i najciekawsze ujęcia błogosławieństwa, ślubu i przejazdu. Dodatkowo otrzymacie drugi klip teledysk z zabawy zawierające najlepsze i najweselsze ujęcia, by pokazać klimat Waszego wesela.