Oto Nasz,

Dźwięk w filmie

Dźwięk w filmie ślubnym. Sam obraz nie wystarcza, aby uzyskać najlepsze wspomnienia i cieszyć się przeżytymi chwilami. Dlatego też w naszych filmach dokładamy wszelkich starań, aby był on czysty, głęboki i oddawał to, co naprawdę się działo. Wynika to między innymi ze wieloetapowego miksowania podczas montażu. Ważne jest, aby dźwięk idealnie pokrywał się z obrazem. Dzięki temu powstaje film, odzwierciedlający prawdziwe piękno.

Ścieżka dźwiękowa w naszych filmach to trzy podstawowe elementy tworzące całość. Są to muzyka, słowa oraz dźwięki otoczenia. Wszystko odpowiednio wyważone daje niesamowity, naturalny efekt. Ale nie jest to tak proste, jakby można się było spodziewać. Całe szczęście nasze nasz profesjonalizm, jak i sprzęt sprawia, że jesteśmy w stanie wyciągnąć wszystko, co najlepsze, niezależnie od tonacji czy barwy dźwięków otoczenia.

_DSC0475 _DSC0513 Dzwięk w filmie ślubnym

Dom Państwa Młodych:

Przygotowania, rozbiegana rodzina, gorączkowo szykująca się do tych najważniejszych chwil – my w tym czasie nagrywamy dźwięki, by oddać atmosferę tego wyjątkowego dnia. Uwieńczeniem jest moment błogosławieństwa, który czasem szeptany do ucha jest niezwykle cichy i pełen kontemplacji. My staramy się to wszystko dobrze nagrać dodatkowymi mikrofonami, tak by nawet ta niezwykle wzruszająca chwila, mogła być odtwarzana w przyszłości.

Kościół:

Architektura kościołów oraz złe nagłośnienie powodują, iż często występuje zjawisko echa i pogłosu. W celu jego wyeliminowania nieprzyjemnych zakłóceń stosujemy mikrofony kierunkowe, rekordery audio i systemy bezprzewodowe. Co więcej, podczas liturgii występuje kilka źródeł dźwięku m.in.: ksiądz, organy, skrzypce, chór. Dostosowujemy odpowiedni sprzęt do każdego źródła, by każdy dźwięk był zarejestrowany, jak należy.

Sala:

Na salach weselnych często jest niestaranne nagłośnienie, pogłos, hałas gości i czasem echo. Staramy się nagrać dźwięk z wielu źródeł. Wpinamy rekorder wielościeżkowy do miksera zespołu, by był on czysty i dynamiczny. Nagrywamy osobno dźwięk sali tj. bawiących się gości oraz instrumentów perkusyjnych, by nadać weselu klimatu. Dźwięk z aparatu nagrywa śmiech, oklaski, krzyki i śpiewy, jest potrzebne, by nagrać emocje osób. Wszystko to łączy się w filmy pełne dynamizmu i radości.

Całość to wyjątkowa oprawa i pamiątka, która ma na celu przetrwać przez lata i cieszyć za każdym razem, kiedy po nią sięgniemy. A my jesteśmy szczęśliwi, że możemy to zrobić właśnie dla Ciebie.

Zamiast o tym tylko czytać, można też posłuchać, do czego serdecznie zapraszamy.